CREATE ACCOUNT

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Servetusta Motorlu Araçlar Sayfamıza Hos Geldiniz

1965 yılında ilkokulumu bitirdikten sonra usta çırak usulü işe başladım. Bu başladığım iş yerinde kendimi yetiştirdim. 1970 yılında, kendi özel tamirhanemi açtım ve kendi iş yerimi çalıştırmaya başladım.

1972 yılında vatani görevimi yapmak üzere jandarma olarak askere gittim. Diyarbakır 3. Jandarma Bölge Birliği'ne dağıtımım olduğunda, askeri oto tamiri üzerine kademeye görevlendirildim. İlk kez Mercedes-Benz'in Unımog marka araçlarını orada tanıdım. Mercedes-Benz araçlarının güçlü yapısını, sağlamlığı ve tasarımını orada gördüm. Mercedes-Benz'e olan hayranlığım o zamanlarda başlamıştı. Vatani görevim bittikten sonra sivil hayatımda da Mercedes-Benz'e olan hayranlığım biraz daha arttı. Mercedes-Benz'in 352 ve 302 otobüsleri üzerine çalışmaya karar verdim. Mercedes-Benz'den servislik almak için AVM ye (1991 yılında) başvurdum.

Bir takım gerekli testlerden ve sınavlardan geçtikten sonra Mercedes-Benz yetkili servisliğini Mercedes-Benz tarafından bize verilmesi uygun görüldü ve bu hizmeti vermek için üstlendik. 1991 yılından itibaren yetkili servis olarak, siz değerli Mercedes-Benz sahiplerine hizmet vermekten mutluluk duymaktayım. Büyük bir gururla yanımda yetiştirmiş olduğum iki oğlumla beraber Mercedes-Benz yetkili servisliğine devam etmekteyim. Mercedes-Benz adına çalışmaya başladığımda bu güne kadar ilk önce servisimin kaliteli ve güvenilir iş yapmasına ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya özel gayret göstermekteyim. Bu başarılı çalışmamız iki oğlum ve yetişmiş eğitimli elemanlarımla bu yolda başarılı şekilde çalışmaktayız. Çocuklarım ve elemanlarımla Mercedes-Benz'in o muhteşem yıldızına hizmet vermek en büyük arzumdur. Ömrümüzün sonuna kadar Mercedes-Benz adına ve Mercedes-Benz camiasına en iyi şekilde hizmet vermeye devam ediyorum.

Servet KIRIŞ

NEDEN SERVET USTA

  • Müşteri Memnuniyeti.
  • Müşteri Odaklı Çalışması.
  • Her Zaman Mükemmel Olma Gayesi.
  • En Kaliteli ve En Güvenli Servis Hizmeti..

 

TOP

THEME OPTIONS

Header type:
Theme Colors:
Color suggestions *
THEME
* May not have full accuracy!