CREATE ACCOUNT

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

YEDEK PARÇA
Devamını Oku +

YEDEK PARÇA

MERCEDES SERVİS HİZMETLERİ
Devamını Oku +

MERCEDES SERVİS HİZMETLERİ

HAFİF TİCARİ ARAÇLAR
Devamını Oku +

HAFİF TİCARİ ARAÇLAR

Anlaşmalı Olduğumuz Sigorta Şirketleri

SERVET USTA MOTORLU ARAÇLAR' A HOŞ GELDİNİZ

Firmamız 1991 yılından beri otomotiv yedek parça, mekanik elektrik tamir bakım, kaporta, boya servis hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Mercedes Yetkili Servisimiz Servet Motorlu Araçları Kamyon ve Hafif Ticari Araçlar grubu araçlara deneyimli ekibiyle hizmet vermektedir.

Üzerimize düşen görevin müşterilerimize bilgi ve tecrübeyi nitelikli olarak sunmak olduğunun bilincindeyiz. Başarı ve güven bize göre artan taleptir.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışan firmamız 50 yıla sığdırdığı başarılarına taviz vermeden devam etmektedir.

HİZMETLERİMİZ

Mercedes-Benz Service24h, 365 gün 24 saat boyunca yaşadığınız herhangi bir arıza veya kaza durumuna müdahale etmek üzere Mercedes-Benz Türk tarafından sunulan bir yol yardım servisidir.
Mercedes-Benz yetkili servisimizde aracınızın periyodik bakımlarını yaptırarak profesyonel hizmet ve orijinal yedek parçalar ile aracınızı garanti altına alabilir, kendinizi güvende hissedebilirsiniz.
Unutmayın; güvenliğiniz ve konforunuz ancak aracınızın orijinal kalması ile korunabilir.Kaporta ve boya onarımları konusunda Mercedes-Benz yetkili servislerimiz Türkiye genelinde hizmetinizdedir.
Mercedes-Benz orijinal yedek parçaları ile araç ve parça üretimindeki yüzyıllıktan fazla bir deneyimden yararlanırsınız. Bu parçalar olağanüstü kaliteleri, kontrol edilmiş güvenlikleri ve üstün güvenilirlikleri ile göz doldurur.
25 Yıldan fazla sizinle, Mercedes Kamyon ve Hafif Ticari Araç Servisi  
TOP

THEME OPTIONS

Header type:
Theme Colors:
Color suggestions *
THEME
* May not have full accuracy!